[vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][cdb_box_content][vc_column_text]

به سامانه همکاری در فروش داناپ خوش آمدید.

شما در این سامانه امکان ارائه خدمات تبلیغاتی و کسب درآمد از فروش دوره های آموزشی داناپ را دارا خواهید بود. در این سامانه شما بعد از ثبت نام یک لینک اختصاصی دریافت خواهید کرد که می توانید این لینک را برای هر یک از دوره ها سفارشی سازی کنید و یا لینک آماده همکاری در فروش هر یک از دوره ها را به سادگی دریافت و استفاده کنید.

هنگامی که کاربران و بازدیدکنندگان وبسایت یا صفحه شما در شبکه های اجتماعی، بر روی لینک اختصاصی شما کلیک می کنند تا دوره ای را خریداری نمایند، شما برای هر خریدی که انجام می شود، می توانید درصد مشخصی را به نسبت رتبه ای که در سامانه دارید دریافت نمایید.

همکاران فروش باید به منظور دریافت درآمدها و وجوه درخواستی، مشخصات کامل خود شامل نام، نام خانوادگی را مطابق با اسناد معتبر هویتی، شماره تماس و اطلاعات کامل حساب بانکی خود شامل شماره کارت و شبا را در قسمت مشخصات بانکی در داشبورد خود وارد نمایند. در غیر اینصورت و در صورت مشاهده مغایرت و عدم تطابق اطلاعات، داناپ هیچ مسئولیتی در قبال تبعات آن نخواهد داشت.

تمامی مطالب در دسترس از طریق این سامانه، مانند متن ها، تصاویر گرافیکی، آرم، ویدئوهای تصویری و تمامی موارد قابل دانلود و کپی تولید شده توسط داناپ تحت حمایت حقوق مالکیت فکری داناپ محسوب می شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود متعلق به داناپ است و هرگونه استفاده غیر مجاز، حق پیگرد قانونی را برای داناپ محفوظ می ‌دارد.

همکار فروش برای پذیرش در سامانه همکاری در فروش داناپ باید شرایط و استانداردهای فنی ذیل را داشته باشد، در غیر اینصورت تایید نخواهد شد :

 • وبسایت همکار فروش از نظر طراحی و گرافیک وب، در سطح مطلوبی باشد.
 • دارای پاپ آپ یا نمایش بیش از حد تبلیغات نباشد.
 • دارای مطالب و محتوای کافی و آرشیو باشد.
 • جزء وبسایت ‌های تجاری، چت روم ها، باکس ها و سایت های افزایش رتبه و موارد مشابه نباشد.
 • حاوی اطلاعات ناقص و یا ناهمگون نباشد.
 • حاوی مطالب غیر اخلاقی و خلاف مصلحت عمومی نباشد.
 • فعالیت سیاسی نداشته باشد.
 • مطابق با قوانین و مقررات حاکم باشد.
 • در صورتی که رسانه ثبت شده برای همکاری سایت می باشد، کاربر موظف است از ایمیل سازمانی مرتبط با همان سایت برای ثبت نام استفاده کند.
 • همکاران موظف اند از آوردن نام داناپ در آدرس، عنوان و لوگوی رسانه خود (سایت یا صفحه شبکه اجتماعی) خودداری نمایند.
 • هرگونه فعالیت بهینه سازی گوگل روی کلمه داناپ از سوی همکاران فروش ممنوع می باشد.

 

شرایط همکاری با سامانه همکاری در فروش

1-  همکاران اقرار و اظهار می دارند که وبسایت، اپلیکیشن و یا شبکه اجتماعی خود را مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و شرایط این قرارداد و همچنین تعهدات خود با اشخاص ثالث اداره می کنند.

2-  همکاران مسئولیت هرگونه هزینه های ناشی از ورود و عضویت در “سامانه همکاری در فروش” و انجام بازاریابی بر سایت خود را مانند هزینه های پرداخت اینترنت، خرید و تمدید دامین (Domain) و دیگر هزینه های مرتبط با نگهداری وبسایت را شخصا به عهده دارند و داناپ هیچ گونه مسئولیتی در پرداخت آنها ندارد.

3-  همکاران حق واگذاری این قرارداد، لینک اختصاصی خود، سامانه خود (نام کاربری و رمز) و محتواهای تولید شده توسط داناپ را به اشخاص ثالث جزئا و کلا ندارند و نخواهند داشت. همچنین متعهد هستند کدهای دریافتی برای وبسایت خود را در دامنه های دیگر قرار ندهند. همکاران باید نهایت دقت را در حفظ نام کاربری و رمز عبور مبذول نمایند. در صورت اطلاع همکار از هرگونه استفاده غیر مجاز از نام کاربری و رمز عبور، همکار متعهد است در اسرع وقت داناپ را مطلع نموده و نسبت به تغییر رمز عبور اقدام نماید. در هر حال مسئولیت های قانونی ناشی از این امر بر عهده همکار فروش می باشد.

4-  داناپ حق تغییر شرایط این قرارداد را داشته و این تغییرات و همچنین اطلاعیه ها و ابلاغیه ها توسط داناپ در سامانه همکاری در فروش اعلام می شوند که به منزله ابلاغ به همکاران می باشد. همکاران متعهد هستند تمامی اطلاعیه ها را با دقت مطالعه نموده و طبق آن عمل نمایند. این تغییرات به طور خودکار پس از قرار گرفتن روی وبسایت سامانه همکاری در فروش داناپ به منزله اصلاحیه با الحاقیه این قرارداد محسوب می شود و نیاز به هیچگونه تشریفات دیگری جهت امضا و ابلاغ نمی باشد.

5-  همکاران متعهد به حفظ محتواها و کدهایی که داناپ به آنها تخصیص می دهد هستند و مجاز به هیچگونه تغییری در کدهای نمایش و محتواها اعم از نگارش، عکس، قیمت و … نمی باشند.

6-  همکاران متعهد هستند بدون اخذ تایید کتبی داناپ (و یا اخذ تایید به صورت اتوماسیون در سامانه) از برند و علائم تجاری داناپ در ایمیل های خود URL ، Source Code نامه ها، سایت خود (به جز محدوده لینک اختصاصی) استفاده ننمایند. همکاران متعهد هستند این اطمینان را حاصل نمایند که در اطلاعات و محتواهایی که در منظر عموم قرار می دهند، شبهه ارتباطی جز همکاری در سامانه همکاری در فروش (از جمله مشارکت، نمایندگی و غیره) را ایجاد ننمایند. در غیر این صورت مسئول جبران هرگونه خسارتی هستند که از این بابت به اشخاص ثالث، وارد می شود.

7-  همکاران متعهد هستند بدون اخذ تایید کتبی داناپ (و یا اخذ تایید به صورت اتوماسیون در سامانه) از محتوای لینک اختصاصی خود برای تشویق مشتریان به شرکت در قرعه کشی، مسابقات و ارائه دوره های آموزشی در قالب هدیه و اخذ هرگونه وجه از خریدار برای اهداف فوق که خود طراحی نموده اند، استفاده ننمایند. در صورت عدم رعایت این تعهد مسئولیت های قانونی و پاسخگویی در مراجع قانونی بر عهده همکار فروش مربوطه می باشد.

8-  همکاران در صورت لزوم باید جایگاه و ارتباط خود را با داناپ با عنوان “عضویت در سامانه همکاری در فروش” روشن و اعلام بدارند و در سایت، اپلیکیشن، شبکه های مجازی خود، دیگران و یا دیگر اماکن عمومی آنلاین و آفلاین یه هیچ عنوان، حق ندارند اظهار نمایند که با داناپ هرگونه ارتباط دیگری به جز عنوان مذکور در فوق، همچون رابطه نمایندگی، اسپانسرشیپی، حمایت گری، جوینت ونچری و یا هر ارتباط غیرواقعی دیگری دارند. در صورت وجود چنین ادعاهایی، همکاران فروش شخصا مسئول جبران خساراتی هستند که از این حیث به داناپ، وارد می شود. در این موارد داناپ می تواند به صلاحدید خود نسبت به ارزیابی میزان خسارات و کسر آنها ازمطالبات همکاران اقدام نماید.

9-  همکاران متعهد می‌گردند از روش هایی مانند popup یا نمایش بیش از حد تبلیغات در هر صفحه خودداری نموده و از عباراتی نظیر “برای حمایت از ما روی تبلیغات/لینک کلیک کنید” و یا موارد تشویق کننده از جمله برنامه های جایزه یا هر روش دیگری که منجر به افزایش غیرواقعی تعداد کلیک می شود، استفاده نکنددر صورت مشاهده نقض این تعهد، داناپ می تواند علاوه بر الزام همکار به جبران خسارات، دسترسی به پنل را برای ناقض تعهد منع نماید و همکار در این خصوص ادعا و اعتراضی نخواهد داشت.

10-  همکاران متعهد می شوند، کدها و لینک های خود را در فریم های (Frames) مخفی، صفحات خالی و بدون محتوا و لینک باکس جهت نمایش تبلیغات، قرار ندهند.

11-  همکاران متعهد می گردند کدهای اختصاصی خود را در داخل آی فریم (Iframes) های وبسایت خود قرار ندهند.

12-  همکاران متعهد هستند که از نام‌ های کاربری‌ متعدد استفاده ننمایند و همچنین متعهد به اخذ نام کاربری مطابق با نام صاحب دامنه و وبسایت می باشند. مغایرت در این امر موجب انسداد سامانه همکاری در فروش از سوی داناپ می باشد.

13-  همکاران متعهد هستند در صورتی که برای بدست آوردن اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنتی مشتریان، سیستم عامل رایانه، نوع مرورگر، ترافیک و دریافت مدخل ورودی آنها به وبسایت، از هرگونه نرم افزار و یا برنامه ای استفاده می کنند، آن را به اطلاع مشتری برسانند. داناپ در این خصوص هیچگونه مسئولیتی ندارند.

14-  داناپ در خصوص موارد ذیل در مقابل همکاران و اشخاص ثالث هیچ مسئولیتی ندارد و نخواهد داشت :

     1)   هرگونه آسیب، نقض، خسارت، اشتباه و یا هرگونه ترافیکی که بر روی وبسایت همکاران ایجاد شود.

     2)   هرگونه مطلبی که دارای کپی رایت و حقوق اشخاص ثالث است و همکار بدون اجازه‏ صاحب اثر آن را در وبسایت خود منتشر نموده است.

     3)   هرگونه تلاشی که همکاران برای نفوذ به وبسایت دیگران و یا تخریب اطلاعات موجود در وبسایت آنها  نظیر هک کردن انجام دهند و همچنین هرگونه انتقال ویروس یا استفاده از هرگونه نرم افزار دیگر با ماهیت مخرب که از طریق ابزارهای ارتباطی وبسایت انجام شود.

     4)   هرگونه محتوا، قالب سایت و یا هرچیزی که به هر نحوی در وبسایت همکاران ظاهر می شود و به نمایش در می آید که شامل موارد ذیل و هرمورد دیگری در این خصوص می باشد:

الف) ارائه مطالبی که تلویحا یا تصریحا شامل مفاهیمی استهزاء کننده، تحقیر کننده یا توهین آمیز نسبت به هر نژاد، قوم، مذهب، ملیت و جنسیت باشد.

ب) ارائه مطالبی که بطور مستقیم یا غیرمستقیم فعالیت های غیرقانونی و غیراخلاقی نظیر قمار آنلاین، پورنوگرافی، تصاویر مروج فساد و مطالب خارج از نزاکت و برخلاف عفت عمومی را ترویج نماید.

ج) ارائه مطالبی از قول منابع علمی، بدون این که از سوی منابع موثق علمی تایید شده باشد.

د) ارائه مطالبی که حاوی ادعاهای غیرقابل اثبات و مطالب گمراه کننده باشد.

     5)   هرگونه تبلیغ یا استفاده ای که از وبسایت همکاران در فضاهای مجازی و یا حقیقی می شود .

     6)   در صورتی که کارمندان و یا افراد وابسته به همکاران از هر حیث، نمایندگی، شراکت و… موجب نقض قوانین جمهوری اسلامی ایران و یا تعهدات ناشی از این قرارداد یا دیگر قراردادها با اشخاص ثالث بشوند.

     7)   در صورت بروز هرگونه اختلال یا قطع شبکه اینترنتی و دسترسی همکاران در موارد فورس ماژور.

 

15- همکاران توافق و اظهار می دارند که داناپ در خصوص موارد ذیل مجاز است و حق هرگونه ادعا یا مطالبه خسارت را از خود سلب می نمایند :

 1.     داناپ می تواند وبسایت همکاران را مانیتور و نظارت نمایند، اطلاعات مربوط به سامانه همکاری را ثبت و ضبط نمایند و یا اطلاعات آن را به اهداف مختلفی از جمله ارائه آمار و اطلاعات، نمونه برتر و… انتشار دهند.
 2.     داناپ می تواند بر وبسایت همکاران جهت اطمینان از مطابقت آنها با قوانین و مقررات و تعهدات این قرارداد نظارت نماید.
 3.     داناپ می تواند سایت یا اپلیکیشنی را مطابق یا شبیه با وبسایت های همکاران احداث و یا اداره نمایند و به جز موانع قانونی، از حیث وجود قرارداد و ارتباط در” سامانه همکاری در فروش”، ممانعتی برای داناپ وجود ندارد.
 4.     سیاست های انجام تبلیغات اعم از هماهنگی در محتوا، عکس، قالب و غیره در” سامانه همکاری در فروش” قرار خواهد گرفت که همکاران موظف به رعایت این موارد هستند .
 5.     تعهدات اختصاصی همکاران و یا سیاست های همکاری در فروش ممکن است در طی مدت قرارداد تغییر نماید که در سامانه به اطلاع همکاران خواهد رسید و از این حیث، همکاران حق هیچگونه اعتراضی را ندارند و در صورت عدم موافقت با تغییرات انجام شده می توانند با توجه به شرایط خاتمه قرارداد، به قرارداد خود خاتمه دهند .
 6.     همکاران اظهار و اعلام می دارند که فی ما بین داناپ و همکاران هیچ گونه ارتباطی اعم از نمایندگی، کارگر و کارفرمایی، فرانشیزی، جوینت ونچری، نماینده ی فروش و غیره وجود نداشته و نخواهد داشت.
 7.     در صورتی که همکاران هریک از شروط این قرارداد را و یا شروط هر قرارداد دیگری (در خصوص هر موضوعی) را که با داناپ دارند نقض نمایند،داناپ می تواند جهت جبران خسارات و یا حقوق دیگری که در قراردادها تعریف شده است، راسا پرداخت مبالغی که می بایست از حیث این قرارداد به همکاران پرداخت نماید را متوقف نموده و یا دستور توقف آن را بدهد و نقض قراردادی همکاران چه به صورت مستقیم چه غیر مستقیم، به این قرارداد مرتبط باشد را، از مطالبات، جبران خسارات بنماید. در این خصوص، همکاران حق هرگونه اعتراض و ادعایی را از خود سلب می نمایند. بدیهی است چنانچه خسارات وارده بیش از مطالبات باشد، مبلغ مازاد نیز قابل مطالبه خواهد بود.
 8.  چنانچه همکار مرتکب یکی از تخلفات مندرج در این توافقنامه شود و یا خارج از تعهدات این توافقنامه عمل نماید یا در صورت وصول هرگونه دستور از سوی مقامات دولتی و قضایی، داناپ می‌تواند حساب کاربری همکار را بدون اخطار قبلی مسدود نماید. همکار جهت فعال سازی مجدد وبسایت خود باید اسناد مثبته خود را مبنی بر قانونی بودن فعالیت هایش که با اصول کلی وبسایت داناپ هماهنگی داشته باشد، ظرف ده روز ارائه نماید و در صورت عدم ارائه مدارک در مدت مذکور و یا چنانچه مدارک ارسالی به تشخیص داناپ، بر قانونی بودن فعالیت ‌های همکار دلالت نکند، تمامی درآمد متخلف از حساب کاربری همکار کسر می‌شود. همکار می تواند بعد از گذشت یک ماه نسبت به درخواست رفع مسدودیت از وبسایت خود اقدام نماید. در هر صورت از این حیث مسئولیتی متوجه داناپ نمی باشد.

در صورت تکرار تخلف که منجر به انسداد وبسایت یا وبسایت های نمایش دهنده بیش از سه بار شود، داناپ می‌تواند حساب کاربری همکار متخلف را بصورت دائمی مسدود نماید.

همکار با آگاهی از این بند اقدام به فعالیت نموده و ادعا و اعتراضی در این خصوص نخواهد داشت.

 

 

شرایط پرداخت درآمدها

 • درآمد همکاران فروش بر اساس شروط پرداخت و نرخ های اعلام شده در داناپ به صورت لحظه ای در داشبورد اختصاصی همکار فروش محاسبه و به حساب ایشان واریز می گردد.
 • حداقل مبلغ قابل برداشت توسط همکاران فروش برای ثبت درخواست تسویه، 100 هزار تومان می باشد و درخواست های کمتر از این مبلغ لغو خواهند شد.
 • تمامی درخواست های برداشت وجه از حساب در تاریخ 15 ام هر ماه صورت می گیرد و درخواست های برداشت وجه با کمتر از حد نصاب مشخص شده بالطبع انجام نخواهد شد.
 • داناپ در هر زمانی حق دارد که شرایط پرداخت را بر اساس نرخ های جدید اصلاح نماید. ادامه فعالیت پس از تغییر نرخ ها، به منزله تایید ضمنی همکار می باشد.
 • درآمد سایت های همکار از انجام خریدها تا قبل از رسیدن مبلغ موجودی همکار به حداقل مبلغ معین شده در سامانه همکاری (قسمت درخواست واریز) نزد داناپ بصورت امانت تا هر زمانی که مبلغ به حداقل قابل برداشت برسد، باقی خواهد ماند.

تبصره : چنانچه بر اساس بررسی های داناپ، مشخص شود همکار فروش از مقررات درج شده در این قرارداد تخطی نموده است به میزان هر تخلف براساس جدول جرایم و هزینه ها از صورت حساب قابل پرداخت، کسر و سپس پرداخت خواهد شد.

 

حل اختلاف

طرفین تصریح و توافق دارند که محل انعقاد و اجرای قرارداد شهر تهران می باشد. در صورت بروز اختلاف، مرجع صالح، دادگستری های شهر تهران می باشد. این بند مانع از توافق طرفین، در هر زمانی، برای حل دوستانه و مسالمت آمیز موضوعات نمی باشد.

 

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجراست و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، داناپ هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

 

[/vc_column_text][/cdb_box_content][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]