درباره من

من محمود بهبهانی هستم. فعالیتم را بصورت حرفه ای در وب، با راه اندازی یک وبلاگ آغاز کردم. در آن زمان ها که رتبه بندی سایت ها توسط گوگل از طریق پیج رنک مشخص می شد، توانستم با همان وبلاگ پیچ رنک 3 را در اولین ماه های فعالیتم بگیرم. بعد از مدتی به طراحی گرافیک و طراحی وب علاقه مند شدم. طراحی گرافیک را به کمک نرم افزار های فتوشاپ و ایلستریتور انجام می دهم.

طراحی وب را نیز به کمک زبان های کدنویسی html5 , css3 و همچنین زبان برنامه نویسی php بر پایه ی وردپرس انجام می دهم. به زبان های برنامه نویسی جاوا اسکریپت و جی کوری هم علاقه مندم. یادگیری بازاریابی اینترنتی را با شرکت در دوره های سئو و مطالعه کتاب ها و مقالات مختلف شروع کردم. بعد از آن در برترین دوره های حوزه بازاریابی دیجیتال، کسب و کار اینترنتی شرکت کردم. با افزایش روز افزون اهمیت ویدیو مارکتینگ در بازاریابی اینترنتی، سعی کردم با یادگیری کاربردی نرم افزار های افترافکت ، پریمیر، اودیشن و کمتازیا همیشه خود را به بهترین ابزارها تجهیز کنم. این بخشی از فعالیت های علمی و پژوهشی بنده بود.

محمود بهبهانی

دوره های مدرس

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام
75%
تخفیف

آموزش جامع و گام به گام کسب درآمد از اینستاگرام

بدون امتیاز 0 رای
17,250 تومان

افزایش فالوور اینستاگرام، فروش کالا و خدمات بر روی آن و در نهایت کسب درآمد از اینستاگرام، به یکی از جذاب ترین و داغ ترین موقعیت های شغلی و درآمدزایی این روزهای …
ارائه شده توسط< محمود بهبهانی

17,250 تومان