Filter products Showing all 4 results
محدوده قیمت
دسته بندی دوره ها
آموزش جامع کاتلین Kotlin
75%
تخفیف

آموزش جامع کاتلین Kotlin

5.00 1 رای
249,500 تومان
زبان کاتلین Kotlin یک زبان متن باز، استاتیک، عملگرا و ترکیبی از برنامه نویسی کاربردی و شی گراست که جایگزین جاوا برای کدنویسی در اندروید استودیو محسوب می شود. جالب ...ارائه شده توسط< عرفان محمد‌جعفری
249,500 تومان
آموزش ساخت اپلیکیشن با زبان کاتلین
75%
تخفیف

آموزش ساخت اپلیکیشن خبری با زبان کاتلین

2.67 3 رای
93,750 تومان
ارائه شده توسط< محسن فرامرزیان
93,750 تومان
آموزش کاتلین
75%
تخفیف

پکیج جامع آموزش کاتلین – به همراه 12 پروژه عملی

2.20 5 رای
187,500 تومان
ارائه شده توسط< محسن فرامرزیان
187,500 تومان

آموزش مقدماتی زبان کاتلین

5.00 7 رای
رایگان!
زبان برنامه نویسی کاتلین (Kotlin) یک زبان ایستا می باشد که توسط برنامه نویسان مستقر در روسیه توسعه داده شده است.کاتلین را می توان بر روی ماشین های مجازی جاوا ...ارائه شده توسط< آرکادمی
رایگان!

آموزش کاتلین

قبل از گذراندن دوره های آموزش کاتلین بهتر است کمی با این زبان آشنایی پیدا کنید. زبان برنامه نویسی کاتلین (Kotlin) یک زبان برنامه نویسی متن باز است که در ابتدا برای ماشین مجازی جاوا یا JVM و اندروید طراحی شد. کاتلین ویژگی های برنامه نویسی شی گرا و کاربردی را با یکدیگر ترکیب می کند و قابلیت های بسیار زیادی را در اختیار کاربر قرار می دهد.

کاتلین و جاوا شباهت های زیادی دارند چرا که کاتلین نیز یک زبان برنامه نویسی شی گرا است. برخلاف زبان سوئیفت (Swift) که اختصاصی برای اپل طراحی شده کاتلین با پشتیبانی جت برینز (Jetbrains) به دنبال این است که کاتلین برای پلتفرم های علاوه بر اندروید از جمله ios و mac نیز در دسترس قرار بگیرد.

بنابراین اگر به دنبال آموزش کاتلین هستید می توان گفت شک را باید بگذارید و شروع به یادگیری این زبان قدرتمند کنید. می توان گفت Kotlin حتی از جاوا جلو زده و به محبوب ترین زبان برنامه نویسی اندروید تبدیل شده است.

دوره های آموزش Kotlin

ما در این بخش بهترین دوره های آموزش کاتلین را برای شما گردآوری کرده ایم تا بتوانید بهترین گزینه را بر اساس نیازهای خود انتخاب و شروع به یادگیری کنید. پس از گذراندن آموزش کاتلین بهترین کار طراحی یک اپلیکیشن موبایل برای اندروید است تا تمامی مفاهیم یاد گرفته شده را در طی یک پروژه عملی پیاده سازی کنید و علاوه بر یادگیری بیشتر تجربه نیز کسب کنید.