فیلتر محصولات نمایش همه 2 نتایج
محدوده قیمت
دسته بندی دوره ها

پکیج آموزش جامع جنگو Django – فروشگاه اینترنتی + درگاه پرداخت

5.00 6 رای
998,000 تومان
امروزه دیگر قدرت زبان پایتون و فریم ورک جنگو Django بر کسی پوشیده نیست. پایتون زبانی است که به کمک آن می توان برای تمامی پلتفرم ها و سیستم عامل ...ارائه شده توسط< امیر توحیدی
998,000 تومان

آموزش جامع جنگو Django – کاملا پروژه محور

5.00 1 رای
425,000 تومان
فریم ورک جنگو Django یک فریم ورک سطح بالا، رایگان و متن باز برای زبان برنامه نویسی Python است که از الگوی معماری MVT پیروی می کند و امکان کدنویسی ...ارائه شده توسط< سهند کاظم زاده
425,000 تومان

آموزش جنگو

اگر شما هم به دنبال آموزش Django هستید قطعا می دانید که فریم ورک جنگو یکی از محبوب ترین فریم ورک ها پایتون محسوب می شود که دولوپرهای بسیار زیادی در دنیا از آن برای برنامه نویسی با پایتون استفاده می کنند.

احتمالا با کمی جستجو در وب می توانید آموزش رایگان django را پیدا کنید اما اغلب این دوره های آموزش جنگو به صورت پروژه محور و گام به گام نیستند و شما برای یادگیری و تسلط کامل نیاز به گذراندن دیگر دوره های آموزش Django خواهید داشت.

اگر به دنبال آموزش جنگو پیشرفته هستید در این دسته بندی می توانید بهترین دوره ها را مشاهده و بررسی کنید و انتخاب خود یکی را تهیه و مشاهده نمایید.

انتخاب بهترین دوره آموزش django

اگر به دنبال آموزش Django هستید اما نمی دانید کدام دوره جنگو برای شما مناسب است و بهتر است چه مباحثی را دوره مورد نظر پوشش دهد، در ادامه بخشی از مهم ترین مباحث برای انتخاب بهترین دوره آموزش جنگو را به شما خواهیم گفت.

برخی از مهم ترین عناوین عبارت اند از : مدل MVT، کار با URL ها در جنگو، نحوه استایل دهی صفحات، کار با فرم ها، کار با مدل فیلدها، دستورات کوئری ست، دستورات جنگو در کدهای html، کار با url name، کار با Pagination در جنگو، سرچ حرفه ای با Q در جنگو و یکسری مباحث دیگر که می توانید در دوره های آموزش Django پروژه محور با آنها آشنا شوید.