Filter products Showing 1 - 12 of 17 results
محدوده قیمت
دسته بندی دوره ها

آموزش HTML و CSS حرفه ای (در قالب 24 پروژه)

بدون امتیاز 0 رای
598,000 تومان
ارائه شده توسط< سینا شجاعی فر
598,000 تومان

آموزش PUG – پروژه محور

5.00 1 رای
275,000 تومان
پاگ PUG یک پیش پردازنده اچ تی ام ال است که با هدف آسان تر و سریع تر کردن کدنویسی HTML به وجود آمده است. در واقع PUG برای رفع ...ارائه شده توسط< رضا نقی لو
275,000 تومان

آموزش SASS – جامع و رایگان

5.00 1 رای
رایگان!
SASS یا Sheets Style Systematically Aawesome یک پیش پردازنده (Preproccesor) برای زبان CSS است. SASS در واقع با اضافه کردن قدرت و ظرافت به CSS باعث رفع محدودیت ها و ...ارائه شده توسط< سهند کاظم زاده
رایگان!

آموزش HTML و CSS برای بازار کار

4.50 2 رای
698,000 تومان
اگر علاقه مند به حوزه وب یا برنامه نویسی وب هستید قطعا و قطعا قدم اول شما برای شروع مسیر تبدیل شدن به یک متخصص یادگیری زبان html و css ...ارائه شده توسط< امیرحسین گروسی
698,000 تومان

آموزش جامع و پروژه محور Css – قسمت سوم

بدون امتیاز 0 رای
298,000 تومان
در فصل اول از این دوره آموزشی، در مورد روش های مختلف اضافه کردن Css به صفحه وبسایت، نحوه کار با انتخابگرهای ساده و پیچیده در Css، قوانین Css و ...ارائه شده توسط< سمیه گیل پور بابایی
298,000 تومان

آموزش جامع و پروژه محور Css – قسمت دوم

بدون امتیاز 0 رای
198,000 تومان
ارائه شده توسط< سمیه گیل پور بابایی
198,000 تومان

آموزش جامع و پروژه محور Css – قسمت اول

5.00 1 رای
198,000 تومان
ارائه شده توسط< سمیه گیل پور بابایی
198,000 تومان

آموزش جامع طراحی قالب سایت باما با HTML و CSS و Jquery

4.91 11 رای
998,000 تومان
ارائه شده توسط< محسن سعیدی پور
998,000 تومان

آموزش جامع HTML5

5.00 1 رای
398,000 تومان
ارائه شده توسط< سمیه گیل پور بابایی
398,000 تومان

آموزش مقدماتی طراحی سایت با HTML و CSS

4.71 14 رای
رایگان!
ارائه شده توسط< محمدرضا الطافی
رایگان!

پکیج آموزش جامع Html و Css – کاملا پروژه محور

4.50 6 رای
998,000 تومان
ارائه شده توسط< علی صیفی
998,000 تومان

آموزش مقدماتی طراحی سایت با HTML5 و CSS3 (پروژه محور)

4.50 2 رای
498,000 تومان
ارائه شده توسط< علی رنجبر
498,000 تومان

HTML و CSS چیست؟

بسیاری از متخصصین حوزه برنامه نویسی وب معتقدند که گذراندن آموزش HTML و CSS اولین و مهم ترین گام برای شروع یادگیری آموزش برنامه نویسی است. بنابراین یادگیری HTML CSS باید اولین گام شما برای یادگیری طراحی سایت و به طور کلی برنامه نویسی در حوزه وب باشد.

اچ تی ام ال یا HTML مخفف عبارت Hyper Text Markup Language است که یک زبان نشانه گذاری متن می باشد. شما وقتی در یک صفحه از یک سایت قرار دارید، متن ها و عکس ها و بخش های مختلف به کمک تگ ها و کدهای HTML به شما نمایش داده می شوند.

سی اس اس یا CSS نیز مخفف عبارت Cascading Style Sheets می باشد که قابلیت صفحه آرایی، استایل دهی و زیبا سازی صفحات مختلف سایت را در اختیارتان قرار می دهد.

به طور کلی می توان گفت ساختار و اسکلت یک وبسایت توسط HTML و ابعاد و رنگ ها و مکان های قرارگیری المان ها و فونت ها و… توسط CSS مشخص می شود. بنابراین شما برای طراحی سایت به هر دو آنها نیاز خواهید داشت.

آیا HTML یک زبان برنامه نویسی است؟

جواب این سوال به صورت کوتاه خیر می باشد. اما وجود Html برای برقراری ارتباط با زبان های برنامه نویسی و همچنین کمک به درک محتوای صفحه توسط مرورگرها بسیار ضروری است. در واقع کدهای نوشته شده در بخش فرانت اند یک سایت از طریق HTML برای مرورگر کامپایل می شود و در نهایت مرورگر می تواند ظاهر یک وبسایت را به کاربر خود نمایش دهد. بنابراین نقش اچ تی ام ال در طراحی سایت بسیار حیاتی است.

آیا یادگیری Html و Css دشوار است؟

شما باید بدانید که یادگیری هر مهارتی نیاز به زمان و مطالعه کافی دارد. یادگیری Html و Css را می توان جزء ساده ترین مباحث حوزه برنامه نویسی دانست. درک کدهای این دو زبان نشانه گذاری بسیار ساده است و با کمی مطالعه و مشاهده دوره های آموزشی می توان در مدت زمان کمی آنها را یاد گرفت.

کاربرد Html در صفحات وب

به طور کلی از HTML برای تولید ساختار اصلی صفحات وب استفاده می شود. HTML به مرورگرها کمک می کند تا محتوای صفحه را به خوبی درک کنند. عنوان صفحه، متن محتوا، محل قرار گیری المان ها و… همگی به کمک HTML تعیین می شوند و بدون آن یک صفحه وب بدون ساختار و به صورت به هم ریخته خواهد بود.

در واقع تنها کاربرد HTML استفاده از آن در صفحات وب برای توضیح محتوای صفحه به مرورگرهاست و به جز این کاربرد دیگری نمی توان برای آن متصور بود.

کاربرد Css در صفحات وب

اگر Html را اسکلت و ساختار یک صفحه وب در نظر بگیریم، Css لایه ای است که بر روی آن قرار می گیرد. در واقع به کمک Css می توان رنگ ها، شکل ها، زاویه ها، فاصله ها، طرح بندی و حاشیه صفحه و… را در یک صفحه مشخص کرد.

Css به ساختار و اسکلت بی روحی که با html رسم می شود، جان می بخشد و آن را زنده می کند. بدون Css یک صفحه فاقد هرگونه ظاهر جذاب، رنگی و چشم نواز خواهد بود و وجود آن در صفحات وب کاملا ضروری است. بنابراین تنها کاربرد Css جان بخشیدن به صفحات وب با تعیین رنگ ها، حاشیه ها، شکل ها، فاصله ها و… می باشد.

چطور Html و Css را یاد بگیریم؟

بهترین گزینه برای یادگیری HTML و CSS گذراندن یک دوره آموزش HTML و CSS پروژه محور می باشد تا به طور عملی با کدنویسی هر دو آشنا شوید. همچنین اگر به دنبال آموزش رایگان HTML و CSS هستید، ما در این صفحه بهترین دوره های آموزش HTML و CSS رایگان را در اختیار شما گذاشته ایم که می توانید دوره ها را بررسی کرده و بهترین دوره را مطابق با نیازهای خود انتخاب کنید.